Het team

Op de Olijfboom verzorgen we met een enthousiast team  het onderwijs aan uw kind. Ons team bestaat uit een directeur, bouwcoördinatoren, intern begeleiders, een ICT coördinator en leerkrachten die lesgeven en/of voor remedial teaching zorgen. Wij worden ondersteund door management ondersteuners.

               
Marianne Meerveld 
Directeur
Werkdagen: dinsdag, woensdag en vrijdag
            Leo van der Meij
Directeur en (bovenschools) ICT-er
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag.
               
Anneke Dorst
Interne Begeleider groep 3 - 8
Werkdagen: dinsdag en woensdag
            Diane Verwoerd
Interne Begeleider groep 1-3 & coördinator onderbouw
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag
               
Jacolien Kok
Coördinator bovenbouw 
Werkdag: dinsdag en vrijdag
            Mirjam Soldaat
Plusgroep 4 t/m 8
Werkdag: vrijdag
               
Martha Doeven
Management ondersteuning
Werkdagen: maandag-, dinsdag-, donderdag- en vrijdagmorgen
            Wim de Pater
Conciërge
Werkdagen: donderdag
               
Bas Hoogveld
Vakdocent Gym
Werkdagen: woensdag en vrijdag
            Greta Leeuwdrent
Onderwijsassistent
Werkdagen: 
               
Liesbeth Eilander
Onderwijsassistent
Werkdagen: maandag, dinsdag-, donderdag- en vrijdagmorgen
            Elleke Mantel
Onderwijsassistent
Werkdag: maandag, woensdag, donderdag, vrijdag
               
Barend de Laat
Leerkracht
Werkdag: maandag, woensdag, donderdag, vrijdag
             
               
Lianne Sinke
Leerkracht Dolfijnen
Werkdagen: maandag, dinsdag (en woensdag)
            Majanka van Pijkeren
Leerkracht Dolfijnen
Werkdagen: (woensdag), donderdag en vrijdag
               
Gineke Schonewille
Leerkracht Leeuwen
Werkdag: maandag
            Annelien van de Burg
Leerkracht Leeuwen
Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
               

Iris Hageman
Leerkracht Giraffen en plusgroep onderbouw
Werkdagen: maandag, woensdagmorgen en vrijdag

           

Jacqueline Honing
Leerkracht Giraffen
Werkdagen: dinsdag, woensdag en donderdag 

               
Gerda van Krimpen
Leerkracht Olifanten
Werkdagen:  maandag, (donderdag) en vrijdag
            Matty Legemaat
Leerkracht Olifanten
Werkdagen: dinsdag, woensdag en (donderdag)
               
Annelies 't Hart
Leerkracht  groep 3a
Werkdagen: maandag, dinsdag en vrijdag
            Elvira Sok
Leerkracht groep 3a 
Werkdagen: woensdag, donderdag 
               
Gera van Oosterum
Leerkracht groep 3b en Coördinator groep 3-4
Werkdagen: maandag en dinsdag en donderdag (groep 3-4 coördinatie)
            IJda de Laat
Leerkracht groep 3b
Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
               
Chantal Oussoren
Leerkracht groep 4a
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
            Cora van Heck
Leerkracht groep 4b
Werkdagen: maandag en dinsdag
               
Roelien Bosma
Leerkracht groep 4b
Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
            Elvira Sok
Leerkracht groep 5a
Werkdagen: maandag en dinsdag
               
Pieter Schonewille
Leerkracht groep 5a en vakdocent gym
Werkdagen: dinsdag (gym), woensdag, donderdag en vrijdag
            Friso van den Heuvel
Leerkracht groep 5b en ICO-er
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
 
               
Maartje Voogd
Leerkracht groep 5b
Werkdag: vrijdag
            Mirjam Soldaat
Leerkracht groep 6a
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag
               
Marieke Sok
Leerkracht groep 6a
Werkdagen: donderdag en vrijdag
            Cato Overeem
Leerkracht groep 6b
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
               
Dick van Noort
Leerkracht groep 7
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
            Thom Bakker
Leerkracht groep 7
Werkdagen: vrijdag
               
Marjolein Ruitenbeek
Leerkracht groep 8
Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
            Jacolien Kok
Leerkracht groep 8
Werkdag: maandag